Menu

Reageer op: Roadtrip Noorwegen

#18979

    Heey. Ja klopt ik dacht ook van met zijn tweeën is prima, maar als er meerdere mensen mee willen is dat eveneens gezellig 🙂 ik heb een auto tot mijn beschikking deze zomer voor 4 personen. Dus als we met zijn 2 of 3e gaan passen wij en de bagage er prima in.

    Haha je hoeft geen ervaren hiker te zijn, maar een beetje wandelconditie is wel aan te raden. Toen ik voor de eerste keer ging hiken poehh was ik blij met een beetje wandelervaring ? maar je hebt het heel snel opgebouwd. Je begint gewoon makkelijk en kan je het zo zwaar maken als je zelf wilt.

    Gaaf Australie ❤️ Met welke organisatie was je? Ik was vorig jaar ook met een organisatie, maar het enige wat was geregeld waren de vliegtickets, een tent en een pan ? de rest konden we zelf uitzoeken

    En qua wildkamperen moet je gewoon even uit je comfortzone en het proberen. Als het dan niet werkt of niks is, kan je altijd on the spot nog veranderen van plan ?